5 Eylül 2008

SOBE

Merhabalar. Beni birkaç gün önce sevgili bülbülün yeri ablam sobeledi. İlgisine çok teşekkür ederim. Gecikmelide olsa bende cevaplıyorum. Kusuruma bakma ablacığım.

Blog yazmaya ilk ne zaman başladın?
14 KASIM 2007 DE BAŞLADIM.

Blog yazısı konularının belli bir çizgide olmasına özen gösteriyor musun?
EVET. BENİM AMACIM HER TÜRLÜ EL İŞİ ÜZERİNE VE PASTALAR BÖREKLER ÜZERİNE OLUP HÜNERLERİMİ SERGİLEMEKTİ. AMA ÇALIŞTIĞIM İÇİN BAZEN ZOR OLDU. VAKTİM OLMADI BENDE GÜNCELLEMEK İÇİN ARA SIRA YAZILAR ATIYORUM.
Blog yazmayı ne kadar sürdüreceksin?
EVET BLOGDA OLMAK ARKADAŞLAR EDİNMEK GÜZEL BİRŞEY AMA VAKİT AYIRMAK GEREKİYOR. BEN BLOĞUMU AÇMADAN ÖNCE DERDİMKİ BİR BLOĞUM OLSA NELER NELER EKLERDİM DERDİM. BİZİM BURALARDA ÇEYİZ SANDIĞI ÇOK OLUR BENİMDE ÖYLE. SANDIKTAKİLERİ EKLESEM YİNE YETER DERDİM AMA LAFTAKİ GİBİ OLMUYOR. BELKİDE ÇALIŞTIĞIM İÇİN DAHA 1 YIL OLMADI AMA BAZEN DİYORUM KEŞKE AÇMASAYDIM DİYE. EKLEME YAPAMADIĞIM ZAMAN HUZURSUZ OLUYORUM. AMA YİNEDE BLOGDA OLMAYI SEVİYORUM.
Blog yazmak senin için eğlenceli bir uğraşken, şimdi artan bekleyiş yüzünden zorunlu bir hal almaya başladı mı?
EVET DİYEBİLİRİM. YAZMADIĞIM ZAMAN HUZURSUZ OLUYORUM YAZIP BİR ŞEYLER EKLEDİĞİM ZAMANDA BÜŞÜK ZEVK ALIYORUM. YİNEDE GÜZEL. BİR SÜRÜ ARKADAŞIM OLDU.
Blog yazmak için gün içinde bazı şeylerden feragat ediyor musun?
BEN ÇALIŞIYORUM ÇALIŞTIĞIM İÇİN FIRSAT BULABİLİRSEN ŞÖYLE KISACA BİR SÖRF YAPARIM. AMA EKLEMELERİMİ GENELLİKLE GECE 11-12 DEN SONRA YAPIYORUM EŞİMLE OĞLUMDAN ANCA FIRSAT KALIYOR.ÇOK FAZLADA KALMAM O ZAMANDA EV İŞLERİ BİRİKİYOR.

Bende boş durmayayım dedim ve bu arkadaşlarımı sobeledim.
http://cahideninelleri.blogspot.com/
http://1964anne.blogcu.com/
http://hulela.blogcu.com/
http://ikizlerinannesi-ikizlerinannesi.blogspot.com/
http://kizilciksurubu.blogspot.com/
http://meltemruzgar.blogspot.com/
http://kezibanyenge.blogcu.com/

2 yorum:

Cahide dedi ki...

merhaba gönlü güzel ablacım.soben için teşekkürler.fakat sanırım sen farketmemişsin.ben bu sorularla sobelenmiştim.anasayfaya bakabilirsin.Allaha emanet ol ablacım.

kizilciksurubu dedi ki...

Canim sobeledigin icin tesekkür ediyorum. Su siralar pek firsatim olmuyor bilgisayar icin ama buldugum ilk firsatta cevaplandirmaya calisacagim insallah. Sevgiler, hayirli cumalar.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...