8 Nisan 2015

GÜL DESENLİ BATTANİYEM

       

Arkadaşlar çok yoğun ve yorucu bir günün ardından eve gelir gelmez yatıp dinlenmek yerine sizlere bu yaptığım cici battaniyemin modelini göstermek istedim.  Kışa girerken ufak tefek işlerle uğraşırken bir gün tesadüfen facebook sayfamda bir arkadaşın bu paylaşımını gördüm.Kimin paylaştığını hatırlayamıyorum şimdi. Zannedersen oda bir yabancı sitenin paylaşımını yapmıştı. Ama ne olursa olsun o arkadaşıma çok teşekkür ederim.Acayip hoşuma gitti. Hemen sıcağı sıcağına gittim iplerimi aldım. Sağ olsun annemde yardım etti 1,5 ay gibi bir sürede bitirdik. Annemle benimde ellerimize sağlık. El işi bana terapi gibi geldiği için ne kadar yorgun olursam olayım mutlaka akşamları birkaç dakikamı ayırırım.El işi yapmanın her türlüsünü çok severim.
       Bu güzel paylaşımdan sonra şimdilik sizlere iyi akşamlar diler bol el işli günler geçirmenizi dilerim. Haydi sizde boş durmayın battaniyenin bir ucundan başlayın.....Bybyby..........

Arkadaşlar en sonunda sizler için şablonunuda çıkarttım kolay gelsin herkese.....
Buda yabancı sitede gördüğüm model...

4 yorum:

akasyakokusu dedi ki...

Bayildim bayildim Gulcan'cim.Onca isin arasinda on numarasin..Vallahi pek begendim hemen bakmak icin zap yaptim.Patchwork sandim cok guzel olmus.

icimdeki yolculuk dedi ki...

izleyici eklentiniz yok takip etmek zorlaşıyor eliniz sağlık

Hamarat Ablam dedi ki...

Ellerine sağlık arkadaşım harika olmuş bayıldımmmmm.
Bende aynısından örmeye çalışıyorum daha 7-8 sıra oldu inşallah bitirebilirim.İyi günlerde kullanman dileğiyle.Sevgiler.

dasada dedi ki...

Her renkten kac motif acaba

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...